Al jaren geef ik mijn mening. Soms gezouten, vaak ongezouten, een beetje lol trappen, jokkebrokkenpiloten op hun nummer zetten en mensen beledigen die er meestal expliciet om vragen. Ik wil nog steeds de puber zijn die niemand serieus neemt. Mijzelf zeker niet kortom ik ben de nar.
Voetbaltechnisch kan ik zeggen “speel het 1-3-5-2 systeem met de ruit op het middenveld waarbij de flanken zoveel mogelijk knijpen om het veld kleiner te maken terwijl een constante druk op de bal moet resulteren in cirkelpressie, al dient men er dan rekening mee te houden dat de tegenpartij de bus parkeert ten einde over te kunnen schakelen op het soort polder catenaccio dat niet mooi is om te zien maar soms wel effectief kan zijn. Beter bekent als het hotseknotsebegonia polder voetbal wat ik vaak zie langskomen bij onze tegenstanders. Een kans heb ik voor die gasten geteld. Vroeger had ik een trainer die 1-4-3-3 speelde thuis met de punt naar voren op het middenveld en met de punt naar achteren in een uit wedstrijd. Je gaat het dus pas zien als je het door hebt.
Zaterdag effe gekeken bij de JO 11-6 tegen Hierden JO11-2 verliezen met 3 tegen 9. Beste man was de oud top voetballer scheids Denilson. In de kantine sprak ik vooraf de harde kern van Zeewolde 3. Oud top voetballers van het eerste tegen Unicum 2. Verliezen die knapen gewoon met 1 tegen 8. Ik hoorde dat Jappie een blessure had opgelopen. Zag er niet goed uit. Ik hoop dat het net zo is als met Stengs dat het mee lijkt te gaan vallen.
Het 2e was weer eens leuk met als uitschieter onze kiepert waar ik altijd lovend over ben. Hij haalde nu een paar capriolen uit die ik niet van hem gewend ben. Afijn, de hartkleppies zijn weer schoon. Winnen met de hakken over de sloot met 2 tegen 1. Goede scheids die er echt zin in had en daarom 12 minuten en 32 seconden extra tijd bij trok. Het eerste had een makkie zelfs zonder Collin. Weer die dekselse Karim en mijn cultheld Peppi eindelijk weer eens op normaal schoeisel. Mijn zaterdag kon niet meer stuk.
Ik kreeg een fantastisch galgenmaal van een PSV supporter (ze had het steeds over 10 tegen 0), een flesje witte wijn van Hetty en Bram durfde niet te zingen op die geweldige feestavond. Ik zag dat de baas een nieuwe auto had. Ik hoop dat hij met een SUV komt anders heb ik een schoenlepel nodig om er in of uit te komen. Heereveen is niet zo ver. Ik denk ongeveer 15 minuten. EFC uit altijd lastig schijnen daar een leuke voetballer te hebben en een hele goede grens (voor hullie dan). Misschien dat ik zelfs een keer bij een uitwedstrijd ga kijken en het 2e een keer laat lopen.