Skip to main content

De laatste van het jaar 2025

Sinterklaas heeft het land weer verlaten. De Kerstman heeft zijn intrede gedaan. De knallen van vuurwerk kondigen het einde van het jaar aan.

In deze laatste voorbereiding van 2025 een vooruitblik tot over de grenzen van het jaar. Het jaar 2025 ligt bijna achter ons. Het jaar 2026 staat voor de deur.

De komende weken wordt er nog volop gevoetbald. Met name op zaterdag de 13e. De komende week nog een wedstrijd en zaterdag de 20e staat voorlopig 1 wedstrijd gepland.

Met het oliebollentournooi sluiten we een heel jaar vol voetbal af. Een jaar met sportieve successen en teleurstellingen. Winnen of verliezen het ligt soms dichtbij elkaar.

Het was vooral een jaar waar we met meer leden dan ooit plezier hebben gehad met en rond ons favoriete spelletje.

Het programma

Een greep uit de wedstrijden voor zaterdag 13 december

Om 8.30 onder andere de JO13-3 tegen DSV’61 JO13-1, JO9-3 tegen FC Horst JO9-4.

De JO13-1 sluit het jaar af tegen Delta Sports ‘95 JO13-1. Sowieso eindigt het team tenminste op de 5e plaats in het eerste (najaars) seizoen in de 4e divisie. Bij winst stijgt het team zelfs nog een plekje.

De MO17-1 spelen om 10.15 tegen koploper Sparta Nijkerk MO17-1. De meiden staan in de middenmoot in de 1e klasse. Kunnen ze voor een verrassing zorgen? Sparta Nijkerk moet winnen om kampioen te worden en niet afhankelijk te zijn van de uitslag van de nummer 2 Hierden MO17-1.

Om 11.45 neemt de JO17-2 het op tegen Zwart Wit ’63 JO17-2. Bij winst is het team kampioen als Batavia 1 of meer punten laat liggen bij ASV Dronten.

Om 12.15 neemt de JO19-2 het op tegen Prins Bernhard/De Veluwse Boys JO19-1.

De kampioenen van de JO14-1 nemen het vanaf 12.30 op tegen AFC Quick JO14-1.

Op woensdag 17 december speelt de JO14-3 om 20.00 tegen Epe JO14-1.

Zaterdag 20 december vanaf 10.15 is op dit moment de laatste geplande wedstrijd van 2025 op sportpark de Horst. De Jo11-3 speelt tegen VVOG JO11-3

Ons Vlaggenschip

Ons 1e elftal speelt een oefenwedstrijd tegen SVI. De tegenstander speelt in de 2e klasse H in Oost en staat op de 4e plaats, slechts 4 punten achter koploper sv Losser. De wedstrijd begint om 15.00.

Onze kantine

Bij een volledig programma is onze kantine open vanaf 7.30. Bij wedstrijden door de week vanaf 45 minuten voor het begin van de wedstrijd. De komende weken zal de kantine op zaterdag niet de hele dag open zijn. Let op de website en de socials voor de openingstijden. De kantine-vrijwilligers kunnen nog wel wat hulp gebruiken. Meld je aan via kantine@vvzeewolde.nl of meld je in de kantine bij één van de kantine-vrijwilligers.

Nieuwjaarsbijeenkomst

We beginnen vroeg in het jaar en wel op 3 januari. De kantine is open vanaf 13.00 uur om elkaar te ontmoeten en een nieuwjaarswens te delen. Vanaf 14.00 geven de spelers van het 1e elftal een clinic voor onze jeugdleden. Inloop vanaf 13.30. Vanaf 15.30 staat een voetbalquiz op het programma. De officiële nieuwjaarspeech van de voorzitter vanaf 17.00. Traditioneel gebruiken we deze dag voor de Berwick loterij. De trekking is rond 18.00. Daarna nog alle gelegenheid om de start van het nieuwe jaar met elkaar te vieren onder het genot van een hapje en een drankje.

We wensen iedereen een mooie decembermaand samen met familie en vrienden. Voor de wedstrijden: veel plezier en sportief succes voor de teams van Zeewolde.