Binnen VV Zeewolde is het vrouwenvoetbal al jarenlang een belangrijke pijler van de vereniging. Met een groeiend aantal meiden dat wekelijks actief is op de velden, blijft de club zich ontwikkelen. Een ontwikkeling waar met recht trots op wordt teruggekeken รฉn vooruitgekeken.
Nieuwe trainersstaf voor seizoen 2026โ2027
Met het oog op de toekomst heeft de club een belangrijke stap gezet. Vanaf het seizoen 2026โ2027 nemen Gรผnter Schulz en Frank Stol de training en coaching van het VVZ VR1 team op zich.
Gรผnter is geen onbekende binnen de vereniging. Al jarenlang zet hij zich in als trainer van diverse jeugdteams en heeft hij een bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van jonge spelers. Frank maakt zijn rentree bij de club na een korte pauze en brengt daarbij waardevolle ervaring en frisse energie mee.
De club kijkt met vertrouwen uit naar deze samenwerking, waarin niet alleen sportieve prestaties centraal staan, maar ook de verdere groei van het vrouwenvoetbal binnen VV Zeewolde.
Dank aan de huidige staf
Tegelijkertijd wordt er afscheid genomen van de huidige trainersstaf. Pieter Blom en Brenda Rebel hebben zich de afgelopen jaren met enorme inzet en betrokkenheid ingezet voor VR1 en verschillende meidenteams.
Hun bijdrage aan het team en de club wordt zeer gewaardeerd, dank Pieter en Brenda!
Op naar een nieuw hoofdstuk
Met deze nieuwe trainersstaf in het vooruitzicht, kijkt VV Zeewolde vol ambitie naar het nieuwe seizoen.
Samen bouwen aan succes, ontwikkeling en plezier in het spel โ dรกt is waar het om draait. โฝ๏ธ
๐ตโช๏ธ Op naar een mooi en sportief seizoen 2026โ2027!
De Technische Commissie