Skip to main content

Het is vrijdagavond, iets over half negen, Luc Hoppenveld, het hoofdveld, herfstachtig. Walking Football is lekker aan het ballen. Zes tegen zes. Luigi Bignotti is onze laatste man, zoals hij meestal een laatste man is. Luigi is ons oudste lid van de club. Beweegt rond het doel en houdt veel tegen. Zijn reactiesnelheid is er zeker nog….. In de loop van de wedstrijd sluipt hij langzaam naar voren, de spits in, onopvallend. Moet dan meer bewegen, aanspeelbaar zijn, net als Brobbey of Kudus. Of in zijn geval: Danilo. En ja hoor, na een prachtige voorzet van rechts, stond hij op de goede plek en rondde de flitsende aanval af met binnenkant rechts. Fantastisch doelpunt van Luigi. De juiste man stond op de juiste plek!

Even later stond hij nog na te genieten. Weer een flitsend een-tweetje. Doelpunt! Danilo of Luigi, ik zou het wel weten!