Het is woensdag en de regen komt met bakken uit de hemel. De weersverwachting voor zaterdag is heel anders. Of het ook goed nieuws is? Met een temperatuur die een paar graden onder nul ligt in de nacht van vrijdag op zaterdag is de kans groot op het bordje: AFGELAST bij heel wat geplande wedstrijden. Omdat de temperatuur in de loop van de dag weer boven nul uitkomt is het perspectief voor wedstrijden in de middag wat beter.
In deze voorbeschouwing worden slechts enkele wedstrijden benoemd en die zijn in de regel willekeurig of er moet echt iets bijzonders te melden zijn.
Greep uit het programma
Onder voorbehoud van het weer:
- Om 8.30 start de JO11-11 met de wedstrijd tegen Zwart Wit JO11-5
- JO7 en JO8 spelen hun onderlinge wedstrijden op veld 2. Heel leuk om eens te gaan kijken bij onze jonge talenten.
- De JO15-3 om 101.15 tegen DVS’33 JO15-3 en op hetzelfde tijdstip JO13-6 tegen WHC JO13-3.
- MO20 staat om 12.30 op het programma tegen VSCO MO20
- Zeewolde 3 trapt om 14.15 af tegen Nunspeet 3.
Jouw team of wedstrijd in de voorbeschouwing? Stuur een bericht aan secretaris@vvzeewolde.nl met een paar regels over jouw team en het belang van de wedstrijd van de volgende zaterdag.
Ons vlaggenschip
Na een zwaarbevochten overwinning in Amersfoort wacht zaterdag een nieuwe uitdaging. De Nuldernauw-derby met runner up NSC in Zeewolde. De eerdere ontmoeting voor de beker werd met 4-2 door de gasten uit Nijkerk gewonnen. De vraag is of Zeewolde kans ziet de lijn van de 2e helft in Amersfoort weet door te trekken en het NSC lastig gaat maken.
De gasten komen met 15 punten uit 7 wedstrijden naar de Horst. Zeewolde zet daar 9 punten uit 8 wedstrijden tegenover. Met drie wedstrijden te gaan tot de winterstop is er veel aan gelegen om de achterstand naar de top van de ranglijst niet verder op te laten lopen. Dat betekent zaterdag drie de punten op de Horst houden. Dat zou ook goed zijn voor de sfeer later op de dag als 1e elftalspeler Dani van Dijk zijn voetbalschoenen inwisselt voor de microfoon en er sowieso een feestje van gaat maken.
Help Zeewolde 1 aan de overwinning door positieve aanmoedigingen. Steun het team vanaf de 1e minuut tot aan het einde. Die steun wordt zeer gewaardeerd. De wedstrijd begint om 15.00.
Heb respect voor spelers, staf, scheidsrechter en de assistenten. Denk eerst even na voor je woorden gebruikt waar je later spijt van krijgt hebt.
Zeewolde 2
Vorige week zaterdag heeft het 2e elftal op doelsaldo de 1e periode binnen gehaald. Felicitaties voor Levi van Rijn, zijn staf en spelers. Hulde! Nu de lijn van winnen weer oppakken om de concurrentie voor te blijven. Zaterdag om 12.15 op veld 1 tegen WHC.
Sponsormeeting
Als vereniging zijn we blij met onze trouwe groep sponsoren. Meer dan 130 kleine en grotere bedrijven ondersteunen teams of de vereniging als geheel. Zij maken onze sportieve ambitie en faciliteiten mede mogelijk. Als blijk van waardering zijn de sponsoren uitgenodigd vanaf 14.00 in de business lounge annex bestuurskamer. We rekenen op een grote opkomst voor een hapje en een drankje, een leuke pot voetbal en wie weet zelfs b2b. Na de wedstrijd is het tijd voor een winter buffet. Na het buffet kan naadloos worden aangesloten bij de feestavond in de kantine.
Feestavond
Vanaf 18.00 is het tijd voor een feestje. Gewoon omdat het kan en omdat we blij zijn om samen te kunnen voetballen met alles wat erbij hoort. 1e elftal speler Dani van Dijk wisselt zijn voetbalschoenen in voor de microfoon en zorgt voor een topavond. Deze avond is voor alle leden
van de vereniging, met familie en vrienden. Dat wil je niet missen.
We wensen iedereen een gezellige zaterdag en de teams van Zeewolde sportief succes