Skip to main content
Competitie van start

Voor beide ploegen zit het bekeravontuur er al op. DSV ’61 verloor de 1e wedstrijd van Dieze West en Zeewolde ging in Putten onderuit bij Rood Wit. De andere bekerwedstrijden werden gewonnen. Voor Zeewolde is DSV zelden een makkelijke tegenstander geweest. De thuiswedstrijden werden meestal wel gewonnen al ging dat met de nodige moeite.

Vandaag nieuwe ronden, nieuwe kansen.
Twee ploegen met verschillende stijlen, die het elkaar sportief lastig willen en kunnen maken.

Vandaag is het gloednieuwe veld officieel in gebruik genomen net als het nieuwe led scorebord. Met dank aan alle partijen die dit mogelijk hebben gemaakt. Allereerst de vrijwilligers en verder van de gemeente Zeewolde tot en met de Vrienden Van VV Zeewolde. Het ziet er allemaal prachtig uit.

Nu aan de spelers om een aantrekkelijke en sportieve pot voetbal op de mat te leggen.
We wensen iedereen een sportieve middag en een prettig verblijf op ons sportpark.

Namens het bestuur
Ger Blom