Skip to main content

Deze week is het de Week van de Scheidsrechter. Onze scheidsrechters staan er ook dit jaar weer, door weer en wind, om de wedstrijden in goede banen te leiden. Zonder scheidsrechter wordt er niet gevoetbald.

Tijdens deze week willen de KNVB, ARAG en VV Zeewolde zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechter laten bedanken voor hun waardevolle inzet. Zij maken het immers mede mogelijk dat zo veel voetballers wekelijks op het veld van het spelletje kunnen genieten! Het bedanken van de scheidsrechters kan op veel verschillende manieren en misschien doen jullie dat ook al voorafgaand of na elke wedstrijd. In de Week van de Scheidsrechter willen we natuurlijk zo veel mogelijk scheidsrechters in het zonnetje zetten.

Wees zuinig op je scheids, ze staan er allemaal vrijwillig.

Scheids, bedankt!