Skip to main content

We begonnen vandaag niet echt lekker aangezien de bal na 20 seconden al in ons net lag. Gelukkig maakte Jackson wel al snel weer de 1-1. We helpen de tegenstander vandaag in het zadel door foutjes achterin die meteen afgestraft werden. Inmiddels is Sparta Nijkerk uitgelopen naar een 1-4 voorsprong. Door goals van Ivy-Djay en Jackson komen we terug naar 3-4 maar vlak daarna weer een klein foutje waardoor we op twee goals achterstand komen. Djestin schiet op aangeven van Ivy-Djay de 4-5 binnen.

De laatste 10 minuten ontaard zich in een voetbalgevecht met niet al te mooi spel maar wel veel energie. Daley, Sep, Joas en Florian gaan volop in de strijd voor elke bal en lopen zich helemaal leeg. Om de minuut wordt er een goal gemaakt. Eerst Sparta Nijkerk 4-6, daarna Jackson 5-6, daarna weer Sparta Nijkerk 5-7, Daarna weer Jackson op aangeven van Ivy-Djay 6-7, daarna Sparta Nijkerk 6-8 en als laatste weer Jackson op aangeven van Vigo waardoor de eindstand op 7-8 komt.