Skip to main content
Na acht jaar trouwe dienst stopt Ramona Dijkstra met het schoonmaken van onze kantine. Zij maakt al sinds mei 2015 onze kantine schoon en nu is de tijd gekomen om het stokje over te dragen. Zij deed dit de afgelopen jaren steevast op de maandag en vrijdag.

 

Door de opzegging van Ramona zijn we per juni op zoek naar een opvolg(st)er. Ben jij op maandag en/of vrijdag twee a drie uur beschikbaar en wil jij bijdragen aan een schone en opgeruimde kantine? Neem dan contact op met Nico Hoogkamer via bestuurslid-fz@vvzeewolde.nl of via 06-20 61 60 57. In overleg is een (vrijwilligers)vergoeding bespreekbaar.

 

Wij willen Ramona bedanken voor haar trouwe en goede diensten de afgelopen acht jaar en wensen haar ontzettend veel succes met de nieuwe kansen die op haar pad komen en zijn gekomen!

 

Bestuur VV Zeewolde