Skip to main content
VV Zeewolde verwelkomt Achraf Agarmaoine. Achraf zal vanaf 1 augustus de kleuren van VV Zeewolde gaan verdedigen en komt over van EFC uit Ermelo.

De 23-jarige verdediger uit Harderwijk kan goed uit de voeten op beide backposities. Met Achraf in de gelederen zijn bijna alle posities dubbel bezet. Agarmaoine speelde de afgelopen 3 seizoenen bij EFC en is daardoor goed bekend met de werkwijze van hoofdtrainer Carl Avonturin.

Achraf wil zich graag verder ontwikkelen en bewijzen op een hoger niveau en wil mee met de ambitie van VV Zeewolde om deze stappen te gaan maken.

Achraf zelf over zijn overstap:
“Ik omschrijf mijzelf als een back die alles voetballend wil oplossen. Ik ben erg gemotiveerd om bij te dragen aan een succesvolle periode met het 1e elftal van Zeewolde en kijk erg uit naar de volgend seizoen!
I’m Ready!”

VV Zeewolde verwelkomt Achraf. Wij wensen Achraf veel plezier en succes in het blauw-wit!