Skip to main content
Lucas Pelgrum is afgelopen zaterdag zwaar geblesseerd geraakt met een gebroken en verbrijzeld scheenbeen. Het is afwachten hoe lang het herstel gaat duren. Van mijn kant hoop ik dat hij snel hersteld en nog dit seizoen gaat aansluiten. Na dit bericht is het lastig om dan een stukkie te schrijven.

Ik had juist met die 2 Pelgr*ms willen beginnen want ja hoor. De verbastering van de achternaam zorgde voor de wedstrijd nog voor een reactie van Pa. Pure uitlokking van mijn kant. Vroeger had je Thomas Butz die ik later Thomos noemde en Mannus. Schitterend die reacties. Dinsdag tikte die ouwe knar Ramazan me op de schouder (bijna uit de kom) “dus jij noemt mij een ouwe knar zei hij dreigend”. Hij is op de weg terug gelukkig van Yannick weet ik het niet. Jannou ooit een goeie kiepert en Gunther die 10 minuten in het eerste heeft gevoetbald namen me het kwalijk dat Heereveen mijn derde liefde is en niet Cambuur. Dan is er ook nog Martin goal player die boos op me lijkt te zijn. Prikkelen moet je, krabben aan de korst, wakker schudden. Ik voel me soms echt de intrigant (lees Asterix en Obelix). Het weekeinde stond weer in het teken van bier en voetbal. Eerst maar het 2e. Met een kenner stond ik te kijken. Na 10 minuten zei ik 4-0. De ander “ze krijgen altijd een doelpunt tegen”. Nieuw kiepertje gezien Thijmen R.  Moet nog vragen of het de zoon is van Johan R. Kijk “ als hard werken het wint van talent wil talent niet hard werken toch”. Epe (ook weer whats in a name)  werkte hard. Die laatste man en aanvoerder was opvallend nam regelmatig slidingszonder de speler of de bal te willen raken. Hullie vrije trap was weergaloos. Mijn Ivor dacht ik ben nog niet opgevallen en zei tegen de beste scheids die ik dit seizoen heb gezien toen hij bijna geen extra tijd bijtrok “he vriend “ dus geel en daarna applaus voor de scheid dus geel en dat wordt dan Ivor?  Zeg dan “he bro  (of paardel*l) heb je geen boterklokkie of heb je je planga nog op. Het 1e had een ploeg die eigenlijk niks wilde. Hullie vlagger, is nog beter dan de vorige,zal nooit een ridder worden zoals de onze. Zelfs de scheids kon de Maat niet houden (penalty niet wel gefloten en gewezen, penalty wel makkelijk gegeven maar gemist). Toen eindelijk Luuk Z en die kleine Pelgrim (sorry pa). Uiteindelijk een moeizame maar makkelijk overwinning. Het lijkt nu te gaan tussen Zwart wit en ons. Dinsdag het 1e voor de beker tegen Dos 37 (is een stukkie rijden voor hun) met als trainer dhr. Niks. Zo noemen ze mij ook bij het 2e en 4e “trainert van niks”. Albert vond het hele mooie shirts maar die is ook voor Vites. Dos speelt een paar klassen hoger en dat was te merken maar een hard werkend 1eliet zich niet afslachten (Tim schoot nu wel raak van 11 meter) en we kwamen zelfs terug tot 2-3 door die balkunstenaar met die mooie bewegingen. Die 2-4 was houdbaar dacht ik maar ik wil niet dat Martin de goal player boos of verdrietig wordt. De scheids een zeer hautaineman vond ik bijzonder irritant fluiten (Ivor weet daar wel raad mee ik niet). Lang getwijfeld of ik dit moest schrijven. De opstoot in de 2e helft was VVZ onwaardig. Ik zou de beelden nog terug willen zien. Die gozer van ons doet dingen binnen het veld waar ik van geniet. Heeft een trap om van te smullen. Werkt zich uit de naad. Is de vriendelijkheid zelve en Is eigenlijk te goed voor een derde klasser. Ik weet niet wat er gezegd is om hem aan en over de kook te brengen maar die overtreding en de volgende reactie van hem kon gewoonweg niet. In de kantine werd nog voor me gezongen . Ze dachten zeker die ouwe rijke pensionada geeft wel een rondje. Zaterdag effe geen voetbal.  Ik ga mee helpen of we nog wat schadelijk wild kunnen uitroeien.