Skip to main content
Tijdens het trainingskamp in Portugal is er traditiegetrouw door het bestuurslid Technische Zaken met de spelers van de A-selectie gesproken over hun prestaties, voortgang/ontwikkeling en toekomstperspectief. Tijdens deze inhoudelijke gesprekken is gebleken dat het merendeel van de selectie ook in het seizoen 2023-2024 graag onderdeel blijft van VV Zeewolde.

De groep onderstreept hiermee wederom haar ambities om de volgende stap met het eerste elftal te maken. De Technische commissie is dan ook blij dat het raamwerk van het 1e elftal intact blijft. De komende periode zal in het teken staan om het team verder te versterken.

De selectiespelers van VV Zeewolde die reeds hun verbintenis getekend hebben voor het seizoen 2023-2024 zijn;

Martin van Barneveld, Julian de Roder, Lucas Pelgrum, Pepijn Pelgrum, Denilçon Ramazan, Tom de Boerdere, Niels van Moolenbroek, Ivor Wolters, Roy Terweij, Tim Koelewijn, Luke Zwagerman, Collin van den Brink, Hessel Korthuis, Jeremy Loos.

Met een aantal spelers moet nog worden gesproken.

Technische commissie