Skip to main content
In navolging op bijna de hele selectie, en de gisteren aangekondigde eerste nieuwe aanwinst, heeft ook Yannick van Zwam aangegeven graag bij Zeewolde te willen blijven.

Ondanks dat hij pas net is aangesloten, wilde Yannick de afgelopen weken aankijken of hij ook volgend seizoen op sportpark de Horst zou willen spelen. Yannick gaat verhuizen naar Amersfoort, maar heeft zijn draai helemaal gevonden binnen de ploeg. Daarnaast is hij al direct van waarde geweest met een aantal goede wedstrijden. Tegen Zwart-Wit maakte hij zelfs zijn eerste doelpunt en werd hij verkozen tot man van de wedstrijd.

De gezamenlijke ambitie en ingeslagen weg is iets waar hij graag zijn steentje aan bij wilt dragen. Wij zijn dan ook blij dat ook Yannick volgend seizoen zal strijden in het blauw-wit! Wij wensen Yannick veel succes en plezier in het huidige én komende seizoen!

Technische commissie