Skip to main content

Beste leiders van alle teams van VV Zeewolde,

Op dit moment naderen we bij de meeste teams het einde van de najaarscompetitie 2022/2023 bijna alweer. Binnenkort zal ook blijken welke teams kampioen worden in hun poule. Als het team kampioen geworden is bij een thuis- of uitwedstrijd, dan ontvangen ze van de leiders een kampioenen t-shirt. Dit kan betekenen dat dit begin december aan de orde is voor jullie team.

Om dit praktisch uit te kunnen voeren, is ons verzoek aan jullie: Als je als leider of leiders weet dat jullie team mogelijk kampioen gaat worden, dit ruim een week van te voren aan te geven per mail aan Martine van der Molen (martinemolen@gmail.com).

Dan spreken we de maten van de speler en training/coach/ leider, een datum en tijd af, om de kampioenen t-shirts te overhandigen. Wanneer het team uiteindelijk toch geen kampioen is geworden, graag dan de tas met kampioenen t-shirts weer teruggeven, maar dat spreekt uiteraard voor zich…

Namens de kledingcommissie,

Martine van der Molen